دیجیتال مارکتینگ

چرا باید از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ استفاده کنیم؟

دیجیتال مارکتینگ در مقایسه با بازاریابی سنتی مزایای غیرقابل انکاری دارد که استفاده از آن را به یک امر ضروری تبدیل کرده است.

1. You Schedule

2. We Pick Up

3. We Drop Off

اینستاگرام

حــدود ۱میلیــارد نفــر در جهــان و ۲۴ میلیــون نفــر در ایــران از شــبکه اجتماعــی اینســتاگرام اســتفاده می‌کننــد و میانگین در هــر روز حــدود ۵۳ دقیقــه در آن وقــت می‌گذارنــد. کاربران این زمان را در جست و جو علایق و نیازهایشان صرف می‌کنند. اگر بتوانیم به خوبی جوابگوی نیاز کاربران باشیم، توسعه کسب و کارمان، قطعی و بی رقیب خواهد بود. شرکت رسام ایده با بهره مندی از کارشناسان توانا، در کنار شماست تا با منحصر به فرد کردن پیجتان موفقیت را باهم لمس کنیم.

مدیریت پیج

نیاز موفقیت در دنیای اینستاگرام، دیده شدن است. زمانی که مخاطب شما را پیدا نکند، پس وجود ندارید. الگوریتم اینستاگرام برای معرفی شما به کاربران، پیچیده و هدفمند است. اما کارشناسان ما، با دانستن این الگوریتم و بهره مندی از آن، شما را به جامعه هدفتان معرفی کرده تا از خدمات و محصولات شما استفاده کنند. طراحان گرافیک ما نیز در کنار شما هستند تا پیجتان چشم نواز و جذاب گردد.
خدمات: آنالیز رقیبان – نظارت و پاسخگویی نظرات – پاسخ گویی دایرکت – افزایش دنبال کنندگان واقعی – آنالیز هشتگ های مرتبط

مدیریت هنری

ســازندگان اینســتاگرام، الگویــی تصویــری بــرای خــود در نظــر گرفتنــد و ایــن انتخـاب، نشـان از اهمیـت دیـده شـدن در ایـن دنیـا می‌باشـد. طراحـان گرافیـک رســام ایــده، بــا اســتفاده از هنرهــای بصــری بــه هرچــه زیبــا و دیدنــی ترشــدن مطالـب شـما کمـک می‌کننـد تـا در نـگاه اول امـر جـذب مخاطـب انجام شود.
طراحی پروفایل – طراحی قالب گرافیکی پیچ – طراحی استوری و هایلایت – پست و استوری موشن گرافیک – طراحی پست های پازلی

N

Don't Get Up. We Got it.

%

Off Your First 10lbs.

آشنایی با انواع شیوه‌های تبلیغات اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ :

 • SEM (Search Engine Marketing)
 • SEO (Search Engine Optimisation)
 • PPC (Pay-per-click)
 • SMM (Social Media Marketing)
 • Content Marketing
 • Email Marketing
 • Influencer / Affiliate Marketing
 • Viral Marketing
 • Radio Advertising
 • Television Advertising
 • Mobile Advertising
 • سایر شیوه‌های تبلیغ آنلاین

بهینه سازی سایت SEO

بهینه سازی وب سایت یکی از مهمترین اقدامات در جهت بازایابی آنلاین محسوب می شود.انجام بهینه سازی وب سایت صحیح مسیر آنلاین مارکتینگ را بسیار هموارتر و نتایج مثبت آن را چندین برار خواهد کرد.

وب سایت شما در هنگام جستجوی کلمات کلیدی خاصی در بالای صفحات این موتور جستجوگر قرار گیرد.برنامه ریزی اصولی و انجام دقیق این تبلیغات نیاز به تجربه و تخصص دارد و در صورت رعایت همه اصول تاثیر بسیار زیادی در فروش و جذب مشتری خواهد داشت.

بازایابی در شبکه های اجتمایی

یکی از روشهای موثر در برندیگ و شناساندن نام تجاری، مارکتینگ شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک، اینستاگرام، توئیتر،گوگل پلاس، تلگرام و.. است.ایجاد کانال ها و صفحات مرتبط و استفاده از مطالب مناسب کمک بسیار زیادی در برقراری ارتباط مشتریان بالقوه با برند شما و ایجاد حس رضایت در مشتریان قدیمیتان خواهد نمود.

تبلیغات بنری

یکی از پرکاربرترین و البته تاثیرگذارترین شکل بازاریابی اینترنتی استفاده از تبلیغات بنری در وب سایت های پر بازدید است.انتخاب درست وب سایتی که مرتبط با کسب و کار شما باشد و طرح و متن بنر تبلیغاتی شما در این وب سایت ها از جمله عوامل موثر برای دست یابی به بهترین نتیجه هستند و نیاز به تحقیق و تجربه فراوانی در این زمینه دارد.

ویدئو مارکتینگ

نوع دیگری از بازاریابی اینترنتی اشتراک گذاری فایل های تصویری شامل آموزش ، معرفی و ارائه راهکار در موضوعات خاص می باشد.تهیه ویدئوهای مناسب و قرار دادن آن های در سایت های پربازدیدی مانند یوتیوب یا آپارات تاثیر زیادی در جذب مخاطب خواهد داشت.

بازاریابی محتوایی

محتوای یک سایت مهمترین بخش هر سایت جهت معرفی بهتر کسب و کار و همچنین جذب مخاطب است.با قرار دادن محتوای مناسب در وب سایت خود ویا نوشتن رپورتاژ آگهی در سایتهای خبری پربازدید تاثیر بسزایی برروی مخاطب خواهید گذاشت

بازاریابی ایمیلی

یکی دیگر ابزارهای کم هزینه در آنلاین مارکتینگ استفاده از سرویس پست الکترونیک یا ایمیل برای معرفی محصول و خدمات به مخاطبان است.این روش نیز در صورتی که بدرستی استفاده شود سهم زیادی در برندینگ وهمچنین جذب مخاطب خواهد داشت.

ویدئو مارکتینگ

نوع دیگری از بازاریابی اینترنتی اشتراک گذاری فایل های تصویری شامل آموزش ، معرفی و ارائه راهکار در موضوعات خاص می باشد.تهیه ویدئوهای مناسب و قرار دادن آن های در سایت های پربازدیدی مانند یوتیوب یا آپارات تاثیر زیادی در جذب مخاطب خواهد داشت.